Titles you rated
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 4.5
Love AffairRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 3.5
CasablancaRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
RushRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 5.0