Movies
Ratings
101
American SniperRated ★ 3.5
Perfect StrangerRated ★ 2.5
SurrogatesRated ★ 3.0
Training DayRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Madness in BloomRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 2.5
ProphecyRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 2.5
CubeRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.5
Mystic RiverRated ★ 4.5
The BeachRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 4.0