Movies
Ratings
23
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.0
Midsummer's EquationRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 2.5
GravityRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Tears for YouRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
SolaninRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
SPEC: HeavenRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5
Final Destination 3Rated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.5
Secret WindowRated ★ 1.0