Titles you rated
AladdinRated ★ 5.0
Sword Art Online: The Movie - Ordinal ScaleRated ★ 4.0
ReLIFERated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 4.5
Blue Exorcist: The MovieRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
StorksRated ★ 3.0
BakumanRated ★ 4.0- Moriyamachu Driving SchoolRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
Babysitting 2Rated ★ 3.0
Evergreen LoveRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0- Rudolf the Black CatRated ★ 3.5
BurlesqueRated ★ 4.0
The BFGRated ★ 3.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.0