Series
Ratings
14
Angel Beats!Rated ★ 4.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? OVARated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 4.5- K-ON!!Rated ★ 4.0
- K-ON!Rated ★ 4.0
- The Summer Color MiracleRated ★ 3.5
Natsume's Book of Friends: Sometime on a Snowy DayRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0- やんやんマチコRated ★ 3.5