Movies
Ratings
387
ExhumaRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 2.5
TenetRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5