Titles you rated
The AwakeningRated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 2.5
John CarterRated ★ 1.5
Coyote UglyRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 3.5