Titles you rated
Toy StoryRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
PossessedRated ★ 1.0
CarsRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0- BlackRated ★ 4.0