Movies
Ratings
780
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
A Complete UnknownRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Rebel RidgeRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 3.0
Wrath of ManRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
King RichardRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 2.5