Titles you rated
I WishRated ★ 4.0
Tokyo SonataRated ★ 4.5
Under the Open SkyRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
MulberryRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
RanRated ★ 4.5
A Perfect DayRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.0