Titles you rated
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
NanaRated ★ 3.0
Painted FireRated ★ 2.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
Lawrence of ArabiaRated ★ 2.0
Nim's IslandRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 2.5
The Map Against the WorldRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 2.0
Midnight DinerRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
A Street Cat Named BobRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 5.0