Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 3.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 3.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5