Titles you rated
Crows Zero IIRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
HitmanRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 3.0