Series
Ratings
169- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
SANCTUARYRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Regular ShowRated ★ 5.0- The Grim Adventures of Billy & MandyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 3.5- Mr. PicklesRated ★ 4.0
- 냠냠 차우더Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 3.0
Aggretsuko Season 3Rated ★ 3.5
Tuca & BertieRated ★ 4.5
Human Resources Season 1Rated ★ 3.5
Paradise PDRated ★ 4.0