Movies
Ratings
330
MaggieRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.5
Johnny ExpressRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.5
Bad BoysRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.5