Movies
Ratings
35
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
RedRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
MasterRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0