Movies
Ratings
260
F1: The MovieRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Outlaw KingRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
ElectionRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.0
Operation FinaleRated ★ 3.0
The PatriotRated ★ 2.5
PunchRated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
Outside the WireRated ★ 1.5
The Death of StalinRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
PolarRated ★ 2.5
The Wolf's CallRated ★ 2.5
MunichRated ★ 3.5
The CaptainRated ★ 3.0