Titles you rated
KaliforniaRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
A Ghost StoryRated ★ 3.0
MelodyRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
AmandaRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Kakegurui: The MovieRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
First ReformedRated ★ 3.5
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 1.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 3.0
Detective Conan: Private Eye in the Distant SeaRated ★ 3.0
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 3.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 3.5
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.5
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.5
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 3.0