Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Driving Miss DaisyRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 3.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 2.5