Titles you rated
 No Other ChoiceRated ★ 4.0 No Other ChoiceRated ★ 4.0
 One Battle After AnotherRated ★ 3.0 One Battle After AnotherRated ★ 3.0
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
 F1: The MovieRated ★ 3.5 F1: The MovieRated ★ 3.5
 Ford v FerrariRated ★ 4.0 Ford v FerrariRated ★ 4.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 2.5 KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
 Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5 Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
 John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0 John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
 Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0 Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
 Digimon AdventureRated ★ 4.5 Digimon AdventureRated ★ 4.5
 ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.0 ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.0
 Get OutRated ★ 3.5 Get OutRated ★ 3.5
 The Electric StateRated ★ 2.5 The Electric StateRated ★ 2.5
 John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5 John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
 Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0 Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
 The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5 The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
 Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0 Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
 Concrete UtopiaRated ★ 2.5 Concrete UtopiaRated ★ 2.5
 Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5 Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5