Titles you rated
UnnaturalRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
PastaRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0