Movies
Ratings
302
FlightplanRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 0.5
Barefoot GibongRated ★ 2.5
TraffickersRated ★ 0.5
Yes ManRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5
InterstellarRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 2.5