Titles you rated
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 2.5