Titles you rated
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.0
Operation FinaleRated ★ 3.5
Green FishRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MunichRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
ChinatownRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
The Old GuardRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Secret WindowRated ★ 3.0
ElleRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0