Titles you rated
DerangedRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0