Titles you rated
Last Man: The Blind ProfilerRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 1.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Doctor FosterRated ★ 3.5
Doctor FosterRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.5