Movies
Ratings
221 Love in the Big CityRated ★ 5.0 Love in the Big CityRated ★ 5.0
 The SubstanceRated ★ 5.0 The SubstanceRated ★ 5.0
 Triangle of SadnessRated ★ 3.0 Triangle of SadnessRated ★ 3.0
 Secret SunshineRated ★ 4.0 Secret SunshineRated ★ 4.0
 Nothing SeriousRated ★ 4.0 Nothing SeriousRated ★ 4.0
 WonkaRated ★ 4.0 WonkaRated ★ 4.0
 Days of Being WildRated ★ 4.0 Days of Being WildRated ★ 4.0
 Inside Out 2Rated ★ 4.0 Inside Out 2Rated ★ 4.0
 The Hunger GamesRated ★ 4.0 The Hunger GamesRated ★ 4.0
 Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5 Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
 Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5 Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
 Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0 Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
 Raya and the Last DragonRated ★ 4.5 Raya and the Last DragonRated ★ 4.5
 Man in LoveRated ★ 4.0 Man in LoveRated ★ 4.0
 A Violent ProsecutorRated ★ 3.5 A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
 JokerRated ★ 3.0 JokerRated ★ 3.0
 Miss GrannyRated ★ 3.5 Miss GrannyRated ★ 3.5
 Tidal WaveRated ★ 3.5 Tidal WaveRated ★ 3.5
 Train to BusanRated ★ 3.0 Train to BusanRated ★ 3.0