Titles you rated
 Modern FamilyRated ★ 5.0 Modern FamilyRated ★ 5.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
 Black MirrorRated ★ 5.0 Black MirrorRated ★ 5.0
 Reflection of YouRated ★ 3.5 Reflection of YouRated ★ 3.5
 LTNSRated ★ 4.0 LTNSRated ★ 4.0
 AnnaRated ★ 5.0 AnnaRated ★ 5.0
 My MisterRated ★ 4.0 My MisterRated ★ 4.0
 Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0 Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
 Search: WWWRated ★ 4.5 Search: WWWRated ★ 4.5
 Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0 Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
 Desperate HousewivesRated ★ 5.0 Desperate HousewivesRated ★ 5.0
 When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0 When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
 Why Women KillRated ★ 5.0 Why Women KillRated ★ 5.0
 Adventure TimeRated ★ 3.0 Adventure TimeRated ★ 3.0
 Descendants of the SunRated ★ 3.5 Descendants of the SunRated ★ 3.5
 Boys Over FlowersRated ★ 3.5 Boys Over FlowersRated ★ 3.5
- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
 Infinite ChallengeRated ★ 5.0 Infinite ChallengeRated ★ 5.0
 Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5 Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
 Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5 Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5