Titles you rated
Love, RosieRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 2.0
The ShiningRated ★ 2.5
AmadeusRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
MiseryRated ★ 2.5