Series
Ratings
13
The Penthouse Season 3Rated ★ 1.5
The PenthouseRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 3.0
UncleRated ★ 3.0
Young Lady and GentlemanRated ★ 1.0
Revolutionary SistersRated ★ 0.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Clear CardsRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0