Movies
Ratings
62
No Other ChoiceRated ★ 5.0
CureRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Red RoomsRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.5
Talk to MeRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The Other ChildRated ★ 1.0
OldRated ★ 3.5
Men of PlasticRated ★ 3.0
The Hand That Rocks the CradleRated ★ 4.0
A Serious ManRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 5.0- Grandmother’s CakeRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0