Movies
Ratings
506
Good NewsRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Kinda PregnantRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 2.5
SleepRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0