Movies
Ratings
51
Batman BeginsRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0