Series
Ratings
91
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
A Model FamilyRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5