Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 1.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.5