Movies
Ratings
400
Sky HighRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 0.5
The Devil's GameRated ★ 4.0
Dark WaterRated ★ 3.0
10,000 BCRated ★ 2.0
MimicRated ★ 5.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
Eight Legged FreaksRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.5- Love, Chunibyo & Other Delusions! Rikka VersionRated ★ 3.0
The RoadRated ★ 4.0
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 5.0
DevilRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 5.0- Scary HouseRated ★ 0.5
Alien: CovenantRated ★ 5.0