Titles you rated
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.5
Giant Peng TVRated ★ 2.5
Schitt's CreekRated ★ 3.5
Schitt's CreekRated ★ 4.0
Schitt's CreekRated ★ 5.0
Schitt's CreekRated ★ 5.0
Schitt's Creek Season 6Rated ★ 5.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 3.0
Ask Us Anything Fortune TellerRated ★ 2.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 2.5- Kang Deok Sun’s Love HistoryRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Those Who Cross the LineRated ★ 3.5
Cat's Pleases Season 2Rated ★ 3.0
Huh Young Man's Food TravelRated ★ 3.5
Cat's PleasesRated ★ 2.5