Titles you rated
My Secret SantaRated ★ 1.5
Hunter KillerRated ★ 3.5
DamselRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Kraven the HunterRated ★ 2.5
The Wrong ParisRated ★ 3.0
FatherhoodRated ★ 3.0
My Oxford YearRated ★ 3.5
Nappily Ever AfterRated ★ 2.0
Mark Felt: The Man Who Brought Down the White HouseRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0- I'm Sorry I'm PatheticRated ★ 3.0
The Hating GameRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5
Beyoncé BowlRated ★ 3.0
Jumping the BroomRated ★ 2.5
Dirty MoneyRated ★ 1.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0