Movies
Ratings
869 ContagionRated ★ 4.0 ContagionRated ★ 4.0
 Schindler's ListRated ★ 4.5 Schindler's ListRated ★ 4.5
 Shazam!Rated ★ 3.5 Shazam!Rated ★ 3.5
 Good Will HuntingRated ★ 4.5 Good Will HuntingRated ★ 4.5
 SearchingRated ★ 4.0 SearchingRated ★ 4.0
 The ThingRated ★ 4.0 The ThingRated ★ 4.0
 Cast AwayRated ★ 4.0 Cast AwayRated ★ 4.0
 First ManRated ★ 4.0 First ManRated ★ 4.0
 Frozen IIRated ★ 4.0 Frozen IIRated ★ 4.0
 BumblebeeRated ★ 3.5 BumblebeeRated ★ 3.5
 VenomRated ★ 3.0 VenomRated ★ 3.0
 Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5 Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
 The Lion KingRated ★ 3.0 The Lion KingRated ★ 3.0
 Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5 Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
 Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5 Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
 Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5 Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
 Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0 Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
 White House DownRated ★ 3.0 White House DownRated ★ 3.0
 Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0 Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
 Avengers: EndgameRated ★ 4.5 Avengers: EndgameRated ★ 4.5