Series
Ratings
455 Demon SlayerRated ★ 4.0 Demon SlayerRated ★ 4.0
 ChernobylRated ★ 4.0 ChernobylRated ★ 4.0
 The WitcherRated ★ 3.5 The WitcherRated ★ 3.5
 JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0 JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
 Street Food Fighter 2Rated ★ 4.0 Street Food Fighter 2Rated ★ 4.0
 JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0 JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 3.5
 Kingdom Season 1Rated ★ 4.0 Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
 Cells at Work!Rated ★ 4.0 Cells at Work!Rated ★ 4.0
 Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0 Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0
- Sound! EuphoniumRated ★ 4.5
 Street Food FighterRated ★ 4.5 Street Food FighterRated ★ 4.5
 Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0 Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
 Mayo Chiki!Rated ★ 3.0 Mayo Chiki!Rated ★ 3.0
 Castle Town DandelionRated ★ 3.0 Castle Town DandelionRated ★ 3.0
 The Asterisk WarRated ★ 3.0 The Asterisk WarRated ★ 3.0
 Dagashi KashiRated ★ 3.5 Dagashi KashiRated ★ 3.5
- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 4.0
 Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 3.5 Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 3.5
 Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.5 Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.5