Movies
Ratings
653
Enola HolmesRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
The Yin-Yang Master: Dream of EternityRated ★ 0.5
Happy TogetherRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
SoulRated ★ 3.5
MiraiRated ★ 2.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
ItRated ★ 2.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 2.5
TenetRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.0
The Water HorseRated ★ 2.0
The Old GuardRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0