Movies
Ratings
1077
JokerRated ★ 5.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
The NunRated ★ 2.0
VenomRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
First ManRated ★ 3.0
The House with a Clock in Its WallsRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5