Series
Ratings
84
SkinsRated ★ 4.0- RNARated ★ 3.0
90210Rated ★ 3.0
90210Rated ★ 3.0
90210Rated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0- Jane by DesignRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 3.5- Fairy CommiRated ★ 2.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
Over the RainbowRated ★ 2.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 2.5
Vampire ProsecutorRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0