Titles you rated
Lady BirdRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 3.5
I WishRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The True-taste ShowRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
My Scary GirlRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 2.5
RedRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5