Series
Ratings
18- Good PeopleRated ★ 5.0
- MirandaRated ★ 2.5
MirandaRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0