Series
Ratings
22
Anti HeroRated ★ 4.0
Million Yen WomenRated ★ 3.5
Mad for Each OtherRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- K-ON!Rated ★ 5.0
- K-ON!!Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
My Husband Won't FitRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
The OARated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 0.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 1.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Bates MotelRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.5