Series
Ratings
19- 하트페어링Rated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
Death's GameRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Our PlanetRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 4.0