Titles you rated
MovingRated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 3.0
AnoneRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Black PeanRated ★ 4.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0- 학교의 계단Rated ★ 3.5
NemesisRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Ann's Lyric -Ann Sakuragi's Haiku Lesson-Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
WayneRated ★ 3.5