Titles you rated
12 Angry MenRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 0.5
PaprikaRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.5
Gangs of New YorkRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Who are You?Rated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.5