Titles you rated
Attila MarcelRated ★ 3.5
The Horribly Slow Murderer with the Extremely Inefficient WeaponRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
A DayRated ★ 1.5
AlienRated ★ 4.0
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 2.5